Fjalë Kyçe

Lady Gaga zbulon se çka fshihet pas afërsisë së madhe me Bradley Cooper

Lady Gaga zbulon se çka fshihet pas afërsisë së madhe me Bradley Cooper

Këngëtarja Lady Gaga dhe aktori Bradley Cooper në mbrëmjen kur u ndanë çmimet “Oscars” aty ku njëri u takoi edhe atyre, u komentuan shumë për raportet e afërta, shkruan lajmi.net.

E më pas reagimet e Irina Shayk ishin vënë re nga paparacët andaj mediat e huaja shkruanin se ajo ishte mërzitur.

Por më në fund Lady Gaga ka sqaruar gjithçka nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

“Asgjë nuk mund të jetë më e veçantë se të ndani këtë moment në Oscar me një mik të vërtetë dhe gjenial artistik”, duke lënë të kuptohet se ajo dhe Bradley janë vetëm miq shumë të mirë dhe nuk ka diçka të tillë si romancë mes tyre.

 

 

View this post on Instagram

 

Nothing could be more special than sharing this moment at the Oscars with a true friend and artistic genius.

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on