Fjalë Kyçe

Larg televizionit, Luana Vjollca shfaqet tërheqëse dhe me stil nga Milano

Larg televizionit, Luana Vjollca shfaqet tërheqëse dhe me stil nga Milano

Luana Vjollca ka kohë që po pauzon nga paraqitjet televizive, madje në një deklaratë në Instagram ajo tha se është tërhequr për pak kohë për tu përkushtuat në projektet personale.

Mirëpo, këtë kohë, moderatorja dhe këngëtarja e njohur po e shijon duke udhëtuar herë pas herë në vende të ndryshme.

Së fundi, prezantuesja e famshme ka udhëtuar drejt qyteti të Milanos, ku përveç pushimet dhe kohës argëtuese që po kalon atje, ajo po ashtu është duke punuar.

Në disa postime që ka bërë në Instagram, Luana krahas paraqitjeve plot stil dhe elegancë, ka treguar se po punon në diçka të re, por duke mos dhënë shumë detaje.

“Koha për pak punë”, ka shkruar Luana në një imazh që ndau sot (e diel), duke vendosur edhe lokacioni, ndërsa si çdo herë shihet e veshur me shumë shije.

Foto: Luana Vjollca/InstaStory

Ndërsa, pak kohë më parë, Lauana po ashtu zbuloi se ka punuar në projekte muzikore me Armend Rexhepagiqin dhe Darko Dimitrov. /Telegrafi