Fjalë Kyçe

LDK-ja prezanton sloganin për zgjedhjet e këtij viti

LDK-ja prezanton sloganin për zgjedhjet e këtij viti

Kandidatja për deputete nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani ka bërë publike sloganin e partisë në këto zgjedhje të jashtëzakonshme që mbahen me gjashtë tetor, shkruan Gazeta Express.

Derisa ka publikuar numrin zyrtar që mbanë partia në këto zgjedhje, Osmani ka shkruar në Facebook se slogani i LDK-së do të jetë “Beso”.

Tutje, nga kjo parti kanë shkruar se “Beso”, do të thotë besimi në shtet të drejtë, të barabartë e të zhvilluar, si dhe besim në ndryshim, fitore e në LDK.

https://www.facebook.com/VjosaOsmaniMP/posts/1441829635979296