Fjalë Kyçe

Learta dhe nëna e saj vishen si ‘nuse’, kështu pozojnë nënë e bijë

Learta dhe nëna e saj vishen si ‘nuse’, kështu pozojnë nënë e bijë

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me nënën e saj dhe të dyja po duken tejet bukur.