Fjalë Kyçe

Learta dhe Shyhretja shfaqen me veshje kombëtare, sa bukur duken ato

Learta dhe Shyhretja shfaqen me veshje kombëtare, sa bukur duken ato

Re e vjehërr, kanë bashkuar talentet e tyre për një këngë të re, shkruan GazetaAlo.

Adhuruesit e dy këngëtareve e presin me padurim lansimin e këtij projekti.

Learta ka publikuar një fotografi në Instagram me vjehrrën e saj Shyhreten.

Të dyja shfaqen me veshje tradicionale shqiptare, dhe më shumë se kurrë  i kanë rrëmbyer zemrat publikut./GazetaAlo/