Fjalë Kyçe

Learta e Kushtrimi në festë, ajo iu lë gojëhapur me pamjen

Learta e Kushtrimi në festë, ajo iu lë gojëhapur me pamjen

Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

Mori vëmendjen që pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tani Learta është nënë shumë e përkushtuar dhe krahas kësaj është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto që ia kanë shpërndarë fasnat e ku shihen ajo edhe Kushtrimi në festë e ajo iu ‘mahnitë’ me pamjen.