Fjalë Kyçe

Learta gjen fjalët më të bukura për ta uruar bashkëshortin

Learta gjen fjalët më të bukura për ta uruar bashkëshortin

Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura nga showbizi.

Këtë ‘fat’ duket se e mori edhe nga ana e profesionit të saj por më shumë nga martesa me Kushtrimin, djalin e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, shkruan Kosovarja.

Learta duket se është shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj, sidomos në këto ditë izolimi, më të cilët po kalon kohë të bukura bashkë duke ndarë imazhe nga shtëpia përrallore.

E sot qenka ditë feste në familjen e tyre, pasi ka ditëlindjen bashkëshorti i saj.

Ajo u kujdes që ta urojë atë me fjalët më të bukura që ekzistojnë, duke u ndjerë femra më më fat për familjen e saj.

Kujtojmë Learta dhe Kushtrimi ka disa vite që janë martuar dhe tashmë kanë një djalë të quajtur Matin.