Fjalë Kyçe

Learta me dimia festoi ahengun e mbrëmshëm, ja si dukej në këtë veshje

Learta me dimia festoi ahengun e mbrëmshëm, ja si dukej në këtë veshje

Learta dukej ndryshe mbrëmë në ahengun familjar.

Learta Jakupi ndryshe nga herët e tjera kësaj here është veshur ndryshe, me dymija e jelek duke e ruajtur traditat e vendit, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është pëlqyer shumë në këtë veshje, edhe përkundër faktit se është e re në moshë dhe ka shëtit në vendet e huaja, prapë i ruan traditat e saj me veshjen e këtij lloji.

Learta ka fituar famë prej martesës me djalin e Shyhrete Behlulit, duke u bërë nusja më e komentuar në vend./Gazeta Alo/