Fjalë Kyçe

Learta me urim të thjeshtë për bashkëshortin

Learta me urim të thjeshtë për bashkëshortin

Ditë e veçantë në familjen e këngëtares Shyhrete Behulit.

Pasi që djali i saj Kushtrimi po feston ditëlindjen, e gjithë familja e urojnë duke publikuar foto e fjalë të mëdha për të.

Por natyrisht, vëmendjen më të madhe e merr urimi i gruas së tij, Leartës.

Me dy fjali të shkurtra, ajo mundohet që ta shpreh gjithë dashurinë që ka për të.

“Gëzuar ditëlindjen Nys, me ty jam gjithmonë e buzëqeshur!”, me këto fjalë iu drejtua Learta dhe ka zgjedhur një imazh më të veçantë.

Learta dhe Kushtrimi ka disa vite që janë martuar dhe tashmë kanë një djalë të quajtur Matin.