Fjalë Kyçe

Learta publikon foto kur ishte në Turqi

Learta publikon foto kur ishte në Turqi

Learta Jakupi është reja e Shyhrete Behlulit, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, andaj së fundmi  ka publikuar një foto të vjetër, gjatë një vizite të bërë në Turqi.

Duket se Learta me këtë fotografi kujton momentet e lumtura që ajo i ka kaluar në këtë vend.

Ajo dukej aq e bukur dhe me stil, sa që femrat e tjera duhet ta kenë zili atë./GazetaAlo/