Fjalë Kyçe

Learta shumë e dashur me Njomzën, si ta kishte motër dhe jo kunatë

Learta shumë e dashur me Njomzën, si ta kishte motër dhe jo kunatë

Learta është ndër nuset më të pëlqyera të estradës.

Learta Jakupi mori vëmnednjen me martesën që bëri me djalin e Shyhrete Behlulit, Kushtrimin, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është një nuse shumë e dashur e këtë e tregojn edhe fotot që ajo shpërndan në rrjetet sociale me familjen e burrit.

Së fundi ajo ka postuar një foto me kunatën e saj të madhe, Njomzën, e cila bëri një ahegë të madh për lindjen e djalit të saj pas disa vitesh martesë.

Në këtë foto shihen si të ishin motra dhe jo kunata./Gazeta Alo/