Fjalë Kyçe

Leartës po i mungon djali. Pse?

Leartës po i mungon djali. Pse?

Learta hyri në publikun kosovar si reja e Shyhretës, dhe vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Me shumë dashuri, pa dyshim që ajo gjithmonë në prezanton me djalin e saj Matinin.

Por kësaj here vjen me një postim më ndryshe, në një story që ka publikuar kuptohet që Learta ndodhet larg tij,  shkruan “Kosovarja”.

“Missing my baby”, shkruan ajo përkrahë fotografisë.

Ku po ndodhet Learta që po i qëndron larg të birit , sigurisht diku jashtë vendit për shkak të angazhimeve të shumta që ka.