Fjalë Kyçe

Ledina Çelo pozon në bikini nga Abu Dhabi

Ledina Çelo pozon në bikini nga Abu Dhabi

Ledina po shijon rrezet e diellit në vendet arabe.

Vera iku nga Shqipëria, Ledina udhëton për në vendet e nxehta arabe prej nga erdhi me një seri imazhesh, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka qenë tejet aktive kohët e fundit me postime ku shpeshherë ka vënë në pah linjat perfektë trupore.

Duke qenë se është nënë e dy fëmijëve linjat e saj janë për t’u lakmuar dhe Ledina ka ekspozuar sërish asetet nga një holet në Abu Dhabi, ku shfaqet atraktive në bikini një paleshe.