Fjalë Kyçe

Ledri nuk e fsheh më Sarën!

Ledri nuk e fsheh më Sarën!

Pak ditë më parë, për herë të parë, Ledri konfirmoi lidhjen e tij me Sara Hoxhën.
Reperi postoi një fotografi me të dashurën me të cilën thuhet se është në lidhje që një kohë të gjatë.
Imazhi I çiftit mori mbi 200 mijë pëlqime dhe urime nga më të ndryshmet.
Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë