Fjalë Kyçe

Ledri tifoz i Kosovës, e dëshmon kjo foto

Ledri tifoz i Kosovës, e dëshmon kjo foto

Sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të mbahet ndeshja miqësore në futboll në mes Kosovës dhe Danimarkës.

13 mijë kosovarë pritet të bëjnë tifo për Kosovën, e në mesin e atyre që ka blerë një biletë është edhe reperi i suksesshëm kosovar, Ledri Vula.

Artisti përmes një instastory ka treguar se është bërë gati për t’i dhënë zemër djelmoshave tonë, përcjellë Indeksonline.

Kjo tregon se Ledri s’është vetëm adhurues i basketbollit, por ai mbështet gjithmonë në çdo sport shtetin e tij.