Fjalë Kyçe

Ledri: Artistët e rinj mendojnë vetëm për lekë!

Ledri: Artistët e rinj mendojnë vetëm për lekë!

Ka një bagazh të gjerë artistik dhe vazhdon të jetë reperi më i suksesshëm dhe më i kërkuar në vend.

Bëhet fjalë për Ledri Vulën, i cili së fundi ka qenë i ftuar në emisioni ‘NIN’ ku edhe ka folur rreth karrierës dhe jetës së tij private.

“Kur e ke gjënë e parë në kokë famën edhe lekt, produktin ke me e bo gabim”, ka thënë në mes tjerash reperi i njohur.

Kujtojmë që Ledri ka qenë mjaft aktiv edhe me projekte muzikore dhe mbrëmje të shumta brenda dhe jashtë vendit, këngë e tij e fundit është ‘That’s Mine’ në bashkëpunim me reperin, Gashi.