Fjalë Kyçe

Lëndohen dy persona në aksident rrugor në Prishtinë

Lëndohen dy persona në aksident rrugor në Prishtinë

Një aksident mes veturave ka ndodhur pak minuta më parë në Prishtinë, konkretisht në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në Kodrën e Trimave.

Gazeta Express ka mësuar se në këtë aksident kanë mbetur të lënduar dy persona.

Policia dhe emergjenca kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.