Fjalë Kyçe

Lëndohet një person, rrokulliset vetura në Zllakuqan

Lëndohet një person, rrokulliset vetura në Zllakuqan

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Zllakuqan të Klinës.

Një person është lënduar pasi vetura e tij ka përfunduar e rrokullisur në mes të rrugës.

Sipas dëshmitarëve , ngasësi i veturës “Golf 2” ka marr lëndime në dorë.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.