Fjalë Kyçe

Lëndohet vajza e mitur, bie nga kati i pestë

Lëndohet vajza e mitur, bie nga kati i pestë

Një vajzë e mitur bie aksidentalisht nga kati i pestë i banesës.

Nga raporti policorë bëhet e ditur se dje në Lipjan një vajzë e moshës së mitur, ra aksidentalisht nga kati i pestë nga një objekt kolektiv banimi.

Ajo tani është duke marrë trajtime mjekësore në QKUK, dhe është jashtë rrezikut për jetë, shkruan Gazeta Alo.