Fjalë Kyçe

Lëndohet vushtrriasi, refuzoi t’ia jepte të panjohurit 50 euro

Lëndohet vushtrriasi, refuzoi t’ia jepte të panjohurit 50 euro

Një person është lënduar në Vushtrri.

Deri te lëndimi ka ardhë pasi që viktima ka raportuar se në lokalin e tij, kishte shkuar një person i panjohur dhe i njëjti kishte kërkuar  50 €.

Kërkesa ishte bërë në emër të një personi tjetër dhe pasi që viktima kishte refuzuar për të ia dhënë paratë, i dyshuari e kishte kapur për dore dhe i kishte shkaktuar lëndime .

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe rasti është duke u hetuar./Gazeta Alo/