Fjalë Kyçe

Leonora dhe vetura e saj super luksoze!

Leonora dhe vetura e saj super luksoze!

Koncertet e shumta kanë bërë që Leonora Jakupi t’i sigurojë vetes një makinë tejet luksoze.

“BMW X6 viti 2018” është super vetura që Leonora posedon, e që kap një shumë prej afro 70 mijë euro.

GazetaBlic ka siguruar një fotografi të këngëtares pranë veturës, tek banesa e saj në Dragodan.

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore.

Sa i përket projekteve muzikore, Jakupi u bë dy vite që nuk ka lansuar ndonjë të ri, pasi ai i fundit mbetet “Pa asnjë dyshim”, madje këngëtarja as nuk ka paralajmëruar ndonjë të tillë.