Fjalë Kyçe

Leonora me fjalë të mëdha për ditëlindjen e nënës

Leonora me fjalë të mëdha për ditëlindjen e nënës

Në familjen e Leonorës sot ka festë.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie që ka lëshuar në Instagram.

Për ditëlindjes e nënës ajo ka zgjedhur fjalët më domethënëse, duke ia shprehur rëndësinë që ka për të, shkruan Kosovarja.

“O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra diten e lindjen tende. Ti je dhe do mbetesh dashuria ime ma e madhe pa te cilen dashuri asnje dashuri tjeter nuk do te kishte kuptim. Lus Zotin gjithmone,te keshe shendet e buzqeshje ne fytyren tende ma e mira ime!” , këto ishin fjalët e saj pranë një fotografie të bukur të nënës.

Në këtë imazh shihet se ajo e surprizoi nënën me një buqetë me lule.

Mos të harrojmë, këngëtarja pranoi komente të ndryshme për ditëlindjen e nënës nga miqt dhe familjarët.