Fjalë Kyçe

Leunora Jakupi po fillon palestrën, por diçka nuk shkon me të

Leunora Jakupi po fillon palestrën, por diçka nuk shkon me të

Leonora Jakupi e ka marrë një vendim dhe nuk është ende e sigurt nëse e ka seriozisht.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi duket se e ka në plan ti përkushtohet palestrës, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, ishte vetë këngëtarja ajo e cila e bëri të ditur një gjë të tillë mirëpo ende nuk po mund ta besoj as vetë ajo që e ka marrë një vendim të tillë.

“Nuk e di hala a e kam pernime”, ka shkruar Leonora e cila e ka etiketuar trajneren e fitnesit, Beta Beqën.