Fjalë Kyçe

Leunora Jakupi reagon pas debatit të ashpër mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Leunora Jakupi reagon pas debatit të ashpër mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Leonora Jakupi ka reaguar pas debatit të mbrëmshëm që përfundoj ashpër.

Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, shkruan lajmi.net.

Thuhej se mes tyre ka pasur edhe sulme fizike, e ky fakt i ka shqetësuar publikun të cilët edhe kanë ardhur me reagime në rrjete sociale.

Një prej tyre ishte këngëtarja Leonora Jakupi e cila nëpërmjet një postimi në Instastory ku thotë se do të donte të shikonte çdo natë futboll.