Fjalë Kyçe

Lëvizjet provokuese të Nora Istrefit në fustanin e hapur tek këmbët

Lëvizjet provokuese të Nora Istrefit në fustanin e hapur tek këmbët

Nora Istrefi ka befasuar fansat me videon e fundit.

Nora Istrefi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur në fustan ngjyrë ari, i cili i theksonte format perfekte të saj, ndërsa bënte lëvizje provokuese.

Fustani i Norës ishte i hapur tek gjoksi dhe këmbët, ndërsa ajo dukej në top-formë si kurrë më parë.

Për ndryshe, “Mke mungu” titullohet kënga e fundit nga Nora Istrefi, të cilën e solli në duet me Skerdin.