Fjalë Kyçe

Liga e Evropës vjen sot me këto përballje

Liga e Evropës vjen sot me këto përballje

Pas ndeshjeve të zhvilluara mbrëmë në ligën e kampionëve, sot në program janë ndeshjet e ligës së evropës.

Ndeshjet e kthimit në këtë garë zhvilohen ga ora 18:55 dhe 21:00, shkruan GazetaAlo.

Këto janë ndeshjet.