Fjalë Kyçe

Limaj pas takimit në Qeveri: Nuk ka kurrgjë

Limaj pas takimit në Qeveri: Nuk ka kurrgjë

Pas takimit që sonte u mbajt fillimisht në Presidencë e më pas në Qeveri, nuk është dhënë asnjë detaj.

Pas takimit, asnjëri nuk u deklarua për media, veçse Limaj derisa u pyet nga gazetarët për takimin, nga distanca tha se “nuk ka kurrgjë”, transmeton kp.

Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti, që janë emëruar të udhëheqin Ekipin shtetëror për negociata me Serbinë, u takuan në ndërtesën e qeverisë, në takim me shefin e ekzekutivit, pas një takimi tjetër që patën me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli dhe presidentin Hashim Thaçi, në zyrën e këtij të fundit.