Fjalë Kyçe

Linda befason të gjithë me këtë veshje

Linda befason të gjithë me këtë veshje

Linda Jarani na befason çdoherë me stilin e saj.

Linda është aktorja shqiptare, shumë e pëlqyer e cila ka marrë pjesë edhe ne serialin e njohur ‘O sa mirë’, duke luajtur rolin e Rozës, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instagram ka publikuar një imazh ku duket se është kthyer prapa në histori duke u veshur me një stil shumë të vjetër të veshjes dhe një çantë të veçantë e që duket e mrekullueshme me këtë stil.

Kaçurrelja bukuroshe udhëton nëpër shumë vende të ndryshme, duke qenë aktive në rrjetet sociale ku tregon çdo udhëtim.

Ajo ka një stil të veçante për të cilin edhe admirohet si e rrallë dhe shumë natyrale./Gazeta Alo/