Fjalë Kyçe

Linda Halimi arrin në shtëpi pas vizitës së saj në Kosovë

Linda Halimi arrin në shtëpi pas vizitës së saj në Kosovë

Linda është kthyer nga Kosova.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, pas një kohe të gjatë erdhi për vizitë në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Ajo qëndroi në vendlindje për pak ditë pasi u rikthyer në Amerikë në shtëpinë e saj. Ishte vetë Linda ajo e cila me ndjekësit në Instagram e ka bërë të ditur një gjë të tillë.

Këngëtarja para udhëtimit për në Miami ka treguar se sa mirë ka kaluar në Kosovë dhe se mezi pret të vijë sërish.