Fjalë Kyçe

Linda Jarani joshëse në imazhin që ka postuar

Linda Jarani joshëse në imazhin që ka postuar

Linda me bukuri magjepëse.

Linda Jarani, shkëlqen në pozat që ajo poston në rrjetet sociale, pasi që është shumë aktive në rrjete sociale kështu duke qenë afër njerëzve që ajo pëlqehet, shkruan Gazeta Alo.

Ajo postoi një foto ku duket shumë joshëse me atë veshje dhe në mënyrën qysh ajo ka pozuar duket e mrekullueshme dhe shume sensuale.

Linda ishte për një periudhë pjesë e serialit televiziv “O sa mirë”, duke luajtur rolin e Rozës e që ishte mjaftë e pëlqyeshme për publikun./Gazeta Alo/