Fjalë Kyçe

Lipjan: Gruaja raporton në polici se ndaj saj është ushtruar dhunë për tre muaj radhazi

Lipjan: Gruaja raporton në polici se ndaj saj është ushtruar dhunë për tre muaj radhazi

Një grua në Lipjan ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar në vazhdimësi i ka shkaktuar dhunë fizike dhe dhe psiqike.

I dyshuari ndodhet në arrati.

Njoftimi i policisë:

LEXO EDHE:
Sot shpallet aktgjykimi ndaj dy të dyshuarve për vrasjen e 18 vjeçarit në Podujevë
Komisioni për Legjislacion miraton Projektligjin për marrëveshjen e burgjeve me Danimarkën
Policia bastisë shtëpitë e të dyshuarve për plagosjen në Prizren, arrestohet një prej tyre
DHUNË NË FAMILJE

Lipjan janar-mars 2024. Me 22.05.2024 viktima femër kosovare, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj. I dyshuari nuk është takuar dhe gjendet në arrati.