Fjalë Kyçe

Liverpool – Bayern, formacionet e mundshme

Liverpool – Bayern, formacionet e mundshme

Liverpol dhe Bayern Munich takohen sonte në kiadër të ligës së kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacioner e mundshme.

Përballja e cila zhvillohet në stadiumin ‘Anffield’ nis nga ora 21:00.

Liverpool: Alisson; Milner, Matip, Fabinho, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Keita; Shaqiri, Salah, Mane

Bayern Munich (4-3-3): Neuer, Kimmich, Hummels, Sule, Alaba, Goretzka, Thiago, James, Ribery, Gnabry, Lewandowski. /GazetaAlo