Fjalë Kyçe

Lladrovci sot kaq i lumtur, ka arsye të fortë

Lladrovci sot kaq i lumtur, ka arsye të fortë

I pari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ditën e sotme  është bërë gjysh.

Lladrovci ka njoftuar se është bërë gjysh i një mbese, shkruan Kosovarja.

Përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social facebook ai ndanë këtë gëzim teksa shkruan : “Erdhi Arla në jetë, mbesa ime! Përgëzime për Arlindën dhe Lapidarin. Qoftë e lumtur!”, ka shkruar tutje Lladrovci në fotografitë e publikuara.

Djali i tij, Lapidari dhe nusja Arlinda  vajzën e tyre të sapolindur e kanë pagëzuar me emrin Arla.