Fjalë Kyçe

Llapi tregohet i pamëshirshëm ndaj KEK-ut

Llapi tregohet i pamëshirshëm ndaj KEK-ut

Ka përfunduar ndeshja hapse e stinorit pranveror në Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

KEK-u dhe Llapi janë përballur në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq në një takim tejet interesant.

Skuadra llapjane shënoi fitore ndaj asaj të KEK-ut me rezultatin 0:3, me golat e shënuar nga Mentor Zhdrella, Hamdi Namani dhe Arbnor Ramadani. GazetaAlo.