Fjalë Kyçe

Lola publikon foto me kunatën e saj, vëmendja te veshja e tyre

Lola publikon foto me kunatën e saj, vëmendja te veshja e tyre

Gruaja e deputetit të Kuvendit të Kosovës Daut Haradinaj, Lola ka publikuar një imazh me kunatën e saj Vesën.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ndan postime të shumta me ndjekësit. Lola, çdoherë arrin të komentohet për dukjen e saj dhe merr komente të shumta në rrjete sociale.

Së fundi, ka ndarë një foto me kunatën Vesën.Të dyja veshur me fustane të kuq po duken për mrekulli.

‘Bukuroshja e Lolës @vesaharadinaj‘, ka shkruar ajo në imazh.

Shikojeni foton e publikuar nga Lola: