Fjalë Kyçe

Loredana me stil të ri të flokëve, transformohet tërësisht

Loredana me stil të ri të flokëve, transformohet tërësisht

Bashkëshortja e Mozzik, Loredana Zefi ka publikuar një fotografi në Instagram në të cilën vështirë se njihet, shkruan lajmi.net.

Me këtë grim të rëndë dhe flokë të gjata, rrallë ta keni parë ndonjëherë këngëtaren por që duket krejtësisht tjetër.

Loredana para pak muajve u bë nënë për herë të parë e cila tashmë po vazhdon të jetë aktive me projekte të reja muzikore.

Pas “Bonnie&Clyde” ajo dhe Mozzik së shpejti do të lansojnë këngën e re “Romeo&Zhulieta”.