Fjalë Kyçe

Loredana merr vëmendjen e fansave me fustanin jeshil

Loredana merr vëmendjen e fansave me fustanin jeshil

Lori ka publikuar një fotografi të fytyrës në Instagram

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria duke qëndruar në kontakt me fansat e saj mjaft shumë.

Së fundmi Lori ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shohim se fytyra e saj po ‘shkëlqen’ teksa erdhi me grim mjaft glamuroz, por një gjë tjetër ua morri vëmendjen fansave.

Loredana përmes mbishkrimit në fotografinë e re e quajti veten një bashkëshorte, pa theksuar tjetër gjë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)