Fjalë Kyçe

Loredana merr vëmendjen e fansave me xhaketën e saj

Loredana merr vëmendjen e fansave me xhaketën e saj

Rep-artistja vazhdon të publikoi fotografi për të cilat edhe komentohet.

Loredana sot përmes rrjeteve sociale ka postuar imazhe të reja në të cilat arriti të marrë komente të shumta nga ndjekësit jo edhe të pakët, shkruan lajmi.net.

Përveç saj ajo që mori vëmendje ishte xhaketa e reperes me ngjyrë të kuqe që i shkonte shumë e cila edhe iu komentua nga fansat e saj duke i shkruar se iu pëlqente.

“1995”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit e fotografive i cili është edhe viti i lindjes së reperes.

Ndryshe, Loredana Zefi ka pozuar në një ambient të brendshme duke vendosur makijazh dhe bizhuteri ari