Fjalë Kyçe

Loredana pozon nga shtrati, duket sikur nuk ka veshur asgjë

Loredana pozon nga shtrati, duket sikur nuk ka veshur asgjë

Duket se Loredana nuk ka veshur asgjë.

Reperja e njohur shqipare, Loredana Zefi, e ka ndarë me ndjekësit një foto nga shtrati, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ajo shihet e shtrirë dhe e mbuluar në disa pjesë të trupit, ndërsa pjesa ku shihet na lë të dyshojmë se ajo nuk ka veshur asgjë.

Loredana vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.