Fjalë Kyçe

Loredana Zefi e bën edhe këtë, fle me grim

Loredana Zefi e bën edhe këtë, fle me grim

Loredana Zefi, nuk po e heqë grimin e tepërt madje as kur fle.

Këngëtarja e njohur njëherëshit edhe bashkëshortja e reperit, Mozzik ka befasuar me postimet e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur dy imazhe të reja në llogarinë e saj, InstaStory, pranë bashkëshortit dhe vajzës së vetme, Hanës.

Këngëtaren shqiptare shpesh e shohim me grim të rëndë, por tani del që Zefi fle edhe me makijazh.

Nga ana tjetër, Loredana është duke e shijuar suksesin e projektit të ri “Romeo&Juliet”, në duet me Mozzik.