Fjalë Kyçe

Loredana Zefi zbulon detajin me të cilin do ua marrë zemrat të gjithëve

Loredana Zefi zbulon detajin me të cilin do ua marrë zemrat të gjithëve

Loredana e ka publikuar një fotografi në të cilën padyshim se nuk ka pasur se si të mos bie në ky detaj.

Loredana Zefi, e dashura e reperin Mozzik, në Instagramin e saj e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar aksesorët në qafë dhe detaji i cili nuk ka pasur se si të ikë dhe ua ka rrëmbyer zemrat të gjithëve ka qenë emri i vajzës së saj, Hanës, shkruan lajmi.net.

Mozzik dhe Loredana vitin që lamë pas janë bërë prindër për herë të parë dhe këtë epitet e kanë marrë në mënyrë shumë emocionale.

Si Loredana ashtu edhe Mozzik shpesh publikojnë foto të Hanës ndërsa gjatë kohë kur ajo ishte e shtrirë në spital u zbulua edhe detaji se ata tashmë janë kurorëzuar dhe e kanë bërë në fshehtësi.

Në hallkën që Loredana e ka pasur në dorë pas lindjes ajo e mbante emrin Aliu.