Fjalë Kyçe

Lori Hoxha kujton verën me këtë video ‘hot’ nga jahti luksoz

Lori Hoxha kujton verën me këtë video ‘hot’ nga jahti luksoz

Trashëgimtarja e Top Channel ka qëndruar për një kohë larg vëmendjes së medias dhe larg familjes.

Lori hoxha është zhvendosur në Londër për të kryer studimet. Ndërkohë duket se i ftohti i dimrit e ka bërë të ndjejë mall për verën.

Në Snap Chat blogerja e njohur shqiptare ka ndarë një video ku shfaqet në jahtin luksoz me bikini dhe duke shijuar diellin.

‘Kam nevojë për diel’ shkruan Lori.