Fjalë Kyçe

Luana ‘çmend’ fansat me imazhin e fundit

Luana ‘çmend’ fansat me imazhin e fundit

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan orainfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar nga Kaci dhe Sellma dhe po duket tejet bukur.