Fjalë Kyçe

Luana ‘çmend’ me foton e fundit në plazh

Luana ‘çmend’ me foton e fundit në plazh

Luana nuk është ndalur duke treguar foto nga pushimet e saj.

Prezantuesja dhe bukuroshja shqiptare, për të cilën thuhet se është në lidhje me biznesmenin kosovar, Krenar Çoçaj, fillojë një seri të pushimeve.

Çifti duket se u ngop nga pushimet në Austri që i bëri javën e kaluar duke udhëtuar për në Maldive ku janë duke qëndruar në Male, në një suitë luksoze, poshtë të cilës është akuarium, derisa është e qartë që Luana është në shoqëri të Krenarit, pasi që duket se ai është fotograf i saj personal.

Kështu, fotoja e fundit e Luanës është një foto e realizuar në bikine të kuqe. Bukuroshja shqiptare, e qet në pah gjoksin e saj, derisa merr diell në plazhin e mrekullueshëm të Males.

Poshtë fotografisë ajo ka shkruar “Boll u bo tuj vujt” që është edhe titulli i këngës së saj të fundit, e që asocon atë se në këtë pushim, bukuroshja dëshiron ti harrojë të gjitha./Gazeta Alo/