Fjalë Kyçe

Luana gati për Shën Valentin me këtë veshje

Luana gati për Shën Valentin me këtë veshje

Luana tregon një veshje që e ka gati për Shën Valentin.

Luan Vjollca është prezantuesja shqiptare që e ka gjithmonë të gjithë vëmendjen e publikut me postimet e saja.

Ajo duke e ditur se është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka një numër të madh ndjekësish gjithmonë poston gjëra të veçanta për ndjekësit e saj.

Kësaj here si duket ka punuar një veshje të veçantë për ditën e Shën Valentinit me ngjyrë të kuqe.