Fjalë Kyçe

Luana me këtë imazhe na bën ta kemi zili

Luana me këtë imazhe na bën ta kemi zili

Luana bën pushime për qejfi.

Luana Vjollca është moderatorja shqiptare që gëzon shume suksese edhe me punën e saj por edhe me stilin që ajo ka, shkruan Gazeta Alo.

Luana pas pushimeve në Austri i vazhdoi ato në Maldive ku po publikon imazhe të ndryshme nga vendet që po i viziton me të dashurin.

Ajo publikon një foto të akullores, edhe pse tek ne dimër ajo ia bën vetës verë dhe bën plazh në Maldiven e mrekullueshme prej edhe nga i publikon imazhet.

Luana së fundi ka publikuar këngën ‘Boll u bo tu vujt’ ku vihet në pah stili i saj, linjat e saja përfekte dhe flokët e zeza që e bëjnë të duket krejtësisht ndryshe./Gazeta Alo/