Fjalë Kyçe

Luana me pozë provokative bën një pyetje

Luana me pozë provokative bën një pyetje

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shqiptare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka nje stilt të vaçant mirëpo ajo me çka e merr vëmendjen janë linjat e saj trupore, shkruan Gazeta Alo.

Luana muajëve të fundit u përfol nëpër media për pushimet që i bëri në vende të ndryshme, mirëpo këtë vikend ajo si duket qëndroi në shtëpi ku edhe postoi një foto më mbishkrimin e si ishte e diela juaja?.

Ajo këtë foto e realizoi në pushimet në Maldives sa ishte, mirëpo më këtë ajo tregoi se tërë ditën e djeshme ajo qëndroi e shtrirë.