Fjalë Kyçe

Luana provokon keq me këto poza në plazh

Luana provokon keq me këto poza në plazh

Është akoma në ishujt Maldive dhe me imazhet që publikon mahnitë fansat.

Luana Vjollca, në Instagramin e saj, aty ku ndiqet nga mbi një milion njerëz ka publikuar një fotografi të ‘nxehtë’, shkruan lajmi.net.

E veshur në të bardha transparente, Luana zbulon më shumë se ç’duhet nga fiziku i saj, e që nuk ka dyshim se duket për mrekulli.

“🏝🐬”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos ku në prapavijë shihet një pamje e mahnitshme, sikurse në përralla.

Thuhet se prezantuesja, Vjollca në pushime është me të dashurin e saj, biznismenin kosovar, Krenar Çoçajn.