Fjalë Kyçe

Luana publikon projektin e ri

Luana publikon projektin e ri

Luana Vjollca sapo ka publikuar projektin e saj të ri.

Luana Vjollca ka publikuar projektin e ri me titull “Boll u bo tu vujt”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, ajo ia ka shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin vjen joshëse dhe ndryshe prej herës tjetër, pra si një zeshkane.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vetë Luanba, melodinë e bëri Ada Satka, kurse për beatin u kujdes Alandy.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Luana Vjollca.