Fjalë Kyçe

Luana publikon video duke kërcyer, vë në pah linjat e saj trupore

Luana publikon video duke kërcyer, vë në pah linjat e saj trupore

“Boll u bo tu vujt”, titullohet kënga e re e Luana Vjollcës.

Dhe tani, Luana ka hedhur një video në Instagram e cila shfaqet duke kërcyer në Maldive me këngën e saj, shkruan lajmi.net.

“Kush do luaj me mua sonte ne Bologna? 😛#maldives #bollubotuvujt 💃”, ka shkruar ajo.

Luana ka shijuar pafund këto pushime e nuk ka dyshim se i ka merituar pas gjithë punës së madhe që ka bërë.

Përndryshe, kënga “Boll u bo tu vujt”, deri më tani ka grumbulluar mbi dy milionë shikime në YouTube.